Urodziny to wyjątkowe święto. Chcemy, żeby ten szczególny dzień w życiu naszego dziecka był pełen radości i uśmiechu.

Będziemy zaszczyceni jeżeli zdecydujecie się świętować w mince. Zapewniamy, że zorganizujemy niezapomniane, zarówno dla Jubilata, jak i jego Gości, przyjęcie.
Proponujemy możliwość skorzystania z jednego z gotowych urodzinowych scenariuszy lub przygotowanie, na życzenie, specjalnego planu przyjęcia.
Urodziny standardowo trwają 2,5 godziny. Nad przebiegiem i organizacją zabawy czuwają minkowi Animatorzy. Współpracujemy z doświadczonymi i wykwalifikowanymi osobami, w szczególności z absolwentami pedagogiki szkolnej i wczesnoszkolnej czy kierunków artystycznych.

Dopełnieniem dobrej zabawy urodzinowej jest w mince pyszny poczęstunek – tort, ciasta, napoje, a także konkretne przekąski dla dzieci.

g3Ponadto zapewniamy zaproszenia urodzinowe w formie elektronicznej, urodzinową dekoracje sali oraz świeczki na torcie. W trakcie imprezy dla Rodziców jest dostępna kawiarnia & EkoBistro, gdzie na bieżąco można obserwować zabawę dzieci transmitowaną na specjalnym monitorze. W ramach przyjęcia urodzinowego możemy przygotować w uzgodnionym zakresie poczęstunek dla Rodziców. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów przyjęcia, dostępności terminów oraz rezerwacji.
Osoby do kontaktu w sprawie urodzin:
Basia i Kasia
tel. +48 532 915 255
basia@minkacafe.pl
kasia@minkacafe.pl

Zobacz opcje urodzinowe wraz z cennikiem