minka to miejsce stworzone z myślą o dzieciach, ale także z myślą o ich Rodzicach i Opiekunach – Babciach, Dziadkach, Ciociach, Wujkach.

W mince możecie spędzić czas na wspólnej zabawie z Waszym dzieckiem lub zrelaksować się, podczas gdy Wasze dziecko będzie uczestniczyło w warsztatach lub świetnie się bawiło w strefie zabawy.

Zajmując miejsce w spokojniejszej, kawiarnianej części lokalu możecie śledzić transmitowany na monitorze obraz z sali zabaw.
minka to też doskonałe miejsce na spotkanie z przyjaciółmi lub lunch. Dzięki przemyślanej aranżacji przestrzeni, część lokalu jest odpowiednia także dla gości bez dzieci.
Przygotowaliśmy dla Was książki i czasopisma o różnorodnej tematyce. Jeżeli któraś z naszych pozycji książkowych szczególnie Was zainteresuje i nie zdążycie jej przeczytać podczas wizyty w mince, możecie ją u nas wypożyczyć lub wymienić ją z nami za inną, Waszą książkę.
W mince możecie korzystać z dostępu do Internetu (Wi-Fi).
kawaA do tego wszystkiego proponujemy doskonałą, aromatyczną i esencjonalną kawę Bristot lub w 100% naturalną herbatę, dostarczaną przez najlepszą gliwicką Herbaciarnię Czajnik. W naszym menu znajdziecie pyszne ciasta, kanapki na ciepło, sałatki, pierogi, dania lunchowe, zdrowe koktajle i wiele więcej.
Aktualna karta dań i napojów dostępna jest tutaj.
Ponadto w mince organizujemy, adresowane do dorosłych, wydarzenia o różnorodnej tematyce. Informację o aktualnych eventach znajdziecie w zakładce „aktualności” oraz na minkowym Facebooku.